Çevre FelaketleriTarihe kara bir leke gibi sürülen doğa faciaları

Sevdiklerinizin Rahatı İçin Ayarlanabilir Hasta Yatağı Seçin

Sevdiklerinizin Rahatı İçin Ayarlanabilir Hasta Yatağı Seçin

  Sevdiklerinizin hasta olması sizi ne kadar üzdüğünü bilen firma onların rahatı için kolay ayarlanabilir oldukça rahat, her bütçeye uygun hasta yatağı imal etmiştir. Satın alma ve hasta yatağı kiralama uygulaması ile herkesin bu yataktan faydalanma imkânı sunmuştur.

Çok Çeşitli Ayarlanabilir Hasta Yataklarının Özelliklerine İnanamayacaksınız

  2’li 3’lü ve 4’lü şekilde ayarlanabilir hasta yatağı modelleri ile sizlerin ve yakınlarınızın rahatı için tasarlanmıştır. Tüm yataklarda kaliteli, elektrikle çalışan motorları bulunur ve her tarafa rahatça dönebilen kilitleme özelliği de bulunan tekerleklere de sahiptirler. 2’li yatak sisteminde baş kısmı ve ayak kısmı düz ya da kıvrımlı şekilde ayarlanabilir bölümleri vardır. 3’lü yatak sisteminde 2’li sistemdeki özelliklerin yanında yatak kısmının yüksekliğini ayarlanabilmek için yatağın altında çapraz sistemine sahiptir. 4’lü yatak sisteminde ise diğer yatak özelliklerinin yanında yukarıya, öne ve arkaya düz bir şekilde komple kaldırılabilen iskelet sistemi kullanılmıştır. Hasta yatağı fiyatları her insanın bütçesine uygun gelebilecek şekilde ayarlanmıştır. Tüm hasta yatakları fiyatlarının yanında kalitesi ve çok amaçlı ayarlanabilir özelliği ile de en çok tercih edilenler arasındadır.

Hasta Karyolası Katlanabilir Özelliği İle Evinizde Yer Kaplamıyor

 Diğer hasta yataklarındaki gibi hasta karyolası da baş ve ayak kısmı ayarlanabilir motor sistemi ve uzaktan kumandalı özelliktedir. 37 cm alçakta olduğu için hastalarda düşme tehlikesini ortadan kalkmış olur ve hastalar rahatlıkla kalkabilmesi için yatağın üstüne asılmış tutunma aparatına da sahiptir. Ayrıca karyolanın yüksekliği 37 cm’den yukarı kaldırılabilir özelliği de bulunur.

Sevdiklerinizin rahatı için hasta yatağı ya da hasta karyolasını satın almak ve kiralamak için https://www.hastayataklari.co/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.